דברים שחשוב לדעת לפני שרוכשים מחסן לגינה

החלטתם לרכוש מחסן לגינה ומבולבלים מההיצע הרב? תוהים כיצד בוחרים נכון ומה חשוב לבחון לפני שמבצעים את הרכישה? הנה כמה נקודות חשובות, שתעזורנה לכם בקנייה, רגע לפני שאתם מקבלים את ההחלטה:

החומרים מהם עשוי המחסן

אחת הנקודות החשובות שיש לבחון לפני שבוחרים מחסן לגינה הם החומרים שמהם הוא עשוי: מתכת, פלסטיק או PVC. לפני כשבוע סקרנו עבורכם את היתרונות והחסרונות של מחסני מתכת.כדי שהמחסן ישמש אתכם שנים ארוכות, כדי שתיהנו ממענה מדויק ואיכותי, וודאו שמדובר במחסן העשוי מחומרים עמידים, יציבים וחזקים,  שבעת הייצור בו מעורבים תהליכים מתקדמים חדשניים, המספקים מענה ברמה גבוהה ולאורך זמן. חשוב לבחור מחסן העשוי מחומרים שאינם דליקים, מחסן בטיחותי וחזק.

איך-לבחור-מחסן-לגינה-שלכם

קבלת אחריות בעת הרכישה

סביר שלא תרצו להחליף את המחסן שרכשתם כל כמה שנים באחד חדש. מחסן איכותי, עמיד וטוב יחזיק מעמד אצלכם זמן רב וישרת אתכם בהתאם לצרכיכם השונים, מבלי שתצטרכו להחליף אותו בתוך פרק זמן קצר. אחת הדרכים להבטיח זאת, מעבר לבחינת חומרי הגלם שמהם הוא עשוי, היא תעודת האחריות.

 

חשוב לבחור מחסן לגינה שבעת רכישתו מקבלת תעודת אחריות לתקופה ארוכה כמו לדוגמא מחסני אגוז הכוללים 10 שנות אחריות על מחסני הגינה, אחריות המבטיחה לכם כתובת ומענה בהתאם לצורך, בכל עת שמתגלה תקלה או בעיה כלשהי במחסן.

שילוב של מדפים ואלמנטים נוספים במחסן

המחסן בגינה משמש פעמים רבות כמקום אחסון לפריטים רבים, כמו כלי עבודה וחפצים שונים. הקפידו לבחור מחסן שניתן לתלות בו מדפים על קירותיו הפנימיים וגם חפצים שונים (אפשרות זו קיימת רק במחסני אגוז!). כך תוכלו לנצל באופן מקסימאלי את המרחב כולו וליהנות מפתרון אחסון מושלם.
באגוז מבנים ומחסנים, חברה המתמחה בייצור מחסני גינה ומבנים מודולאריים מסוגים שונים, מציעים לכם מגוון רחב של מחסנים, העומדים בתקנים גבוהים במיוחד ומיוצרים בשיטות חדשניות מתקדמות. צוות החברה ישמח לסייע לכם בבחירת המחסן, תוך התייחסות לצרכיכם הקיימים, לתנאי השטח ולפרמטרים נוספים, שיחד יאפשרו לכם ליהנות מהפתרון המתאים לכם ביותר, שישתלב נכון במרחב.