מחסן גינה ענק מבית אגוז

מחסן גינה, מעצם המהות שלו, מגלם שורה ארוכה של יתרונות. הוא מאפשר לאחסן שורה ארוכה של פריטים, שומר על סדר ואף עשוי לשפר את מראה הגינה כולה בעשרות מונים. חברת אגוז, מהמובילות בישראל בתחום, מאפשרת לקחת את התחום מספר צעדים קדימה. זאת באמצעות תכנון, הקמת ואספקת מחסן גינה ענקי, המשנה את חוקי המשחק. הנה כל מה שחשוב שתדעו על הדגם המוביל הזה, העונה לשם "מחסן גינה מקס".

נתונים כלליים

מחסן גינה מקס הוא מחסן אשר מעורר תשומת לב ניכרת גם בגלל גודלו, כאשר זהו המחסן הגדול ביותר שמספקת החברה. גודלו עומד על 2.38-4.14 מטרים, כאשר מידותיו הן כדלהלן:

  • פנימי – רוחב של 4.00 מטר, עומק של 2.24 מטר, גובה במרכז הגג של 2.37 מטר ושטח של 8.69 מטר רבוע.
  • חיצוי – רוחב 4.14 מטר, עומק 2.38 מטר, גובה במרכז הגג 2.49 מטר ושטח של 9.85 מ"ר.
  • מפתח דלת – רוחב של 1.33 מטר ושטח של 1.84 מ'. הגובה במרכז הגג הוא גובה הדפנות.

מחסן-לגינה-מקס

התמורות הכלכליות של המחסן

הציפייה ממחסן בעל מימדים מרשימים שכאלה ומפרט טכני כה עשיר עלולה להיות תג מחיר גבוה במיוחד. במקרה של מחסן גינה מקס של אגוז התמונה שונה לחלוטין: מחיר המחסן עומד על 7,800 ש"ח בלבד, מחיר נמוך ביחס למחירי השוק ולתמורות שהמחסן המוביל הזה מגלם בתוכו. חברת אגוז, בהמשך לכך, לוקחת על עצמה את התהליך כולו, לרבות ההובלה או ההתקנה של המחסן.

הדבר מביא לעלויות מינימאליות גם של אלה: מחיר ההובלה 300 ש"ח בלבד, כאשר על ההובלה וההתקנה גם יחד משלם הלקוח 900 ש"ח. ההתקנה נעשית במקצועיות על ידי צוות המומחים של החברה ונמשכת כארבע שעות.

למען השקט הנפשי של הלקוחות אפשר לציין את העובדה שהמחסן מגיע, בדומה ליתר מחסני החברה, עם אחריות מקיפה למשך 10 שנים.

מגוון אופציות לשדרוג

חברת אגוז ידועה במחסנים המודולאריים שלה ובכך שהם יכולים להתאים לכל דרישה של הלקוחות. הדבר נותן את אותותיו על מגוון תוספות ושדרוגים שיכולים להוסיף הלקוחות למחסן הגינה מקס. בין השאר, מדובר כאן על הקטנת או הגדלת עומק המחסן בכפולות של 32 ס"מ, הגבהת דפנותיו לגובה של 210 ס"מ, הוספת חלון אלומיניום עם רשת, הוספת דק עץ מפלטות עמידות למים, הרכבת סט של שלושה מדפים המתחברים לקיר ועוד. מחירי השדרוגים האלה שווים אף הם לכל נפש.

ואפשר גם גדול יותר

על אף פי שמחסן גינה מקס נחשב לגדול מבין הגדלים המוצעים על ידי חברת אגוז, הלקוחות בהחלט יכולים לשאוף גם למחסנים גדולים עוד יותר – וזאת עקב העובדה שהחברה מספקת להם מחסנים בהתאמה אישית מלאה. המשמעות הישירה של כך היא שהלקוחות יכולים להזמין מחסן בכל מידה בה הם חפצים, אפילו אם היא גדולה יותר מאשר זו של מחסן מקס.