למה רק באגוז יש 10 שנות אחריות?

בחברת אגוז מבנים ומחסנים מציעים לכם פתרונות מתקדמים לאחסון, פתרונות איכותיים, עמידים וחזקים מאד. מחסני הגינה של אגוז, וכך גם המבנים המודולאריים האחרים שמציעה החברה, עומדים בתקנים מחמירים במיוחד ומותאמים באופן מלא לצרכיו של כל לקוח ולקוח, פרטי ועסקי כאחד. אחד היתרונות הבולטים של מחסנים אלה, ומלבד החומרים המובילים שמהם הם עשויים, היא האפשרות ליהנות מתעודת אחריות של 10 שנים בעת רכישתם. זאת, בניגוד לרכישה בחברות אחרות, שאיננה כוללת אחריות כזו.

כי מחסני הגינה של אגוז עמידים מאד ומחזיקים מעמד לאורך זמן

המחסנים של אגוז עשום מחומרי גלם באיכות גבוהה מאד. תהליך ייצורם כולל שיטות עבודה מתקדמות, הנחשבות לחדשניות ומובילות בתחום ייצור המחסנים כיום. מחסני הגינה של אגוז מחזיקים מעמד למשך שנים רבות, ואין צורך להחליפם בחדשים בכל כמה שנים. זהו יתרון עצום, המאפשר ללקוחות החברה ליהנות ממוצר לתקופה ארוכה, ומבלי להוציא סכומי כסף מיותרים בכל כמה שנים.

כי מחסני הגינה של אגוז מותאמים באופן מלא לאקלים הישראלי

מחסני הגינה של אגוז מסוגלים להתמודד עם תנאי מזג אוויר שונים, וגם עם הקיצונים שבהם. הם מחוזקים בפלדה וכוללים דופן כפולה בעובי של 6 ס"מ. הם מותאמים באופן מלא לאקלים הישראלי, העשוי להיות לח מאד בקיץ במקומות מסוימים או יבש עם טמפרטורות גבוהות במיוחד באזורים אחרים. הם עמידים בפני רוחות חזקות, גשמים ותנאים משתנים ואינם מושפעים מכך. תוכלו לקרוא עוד על היתרונות במחסן אגוז בדף 10 סיבות לבחור אגוז.

כי חברת אגוז מאמינה בשירות ברמה גבוהה ומענה נקודתי לכל צורך

בחברת אגוז עומדים לרשות הלקוחות לאורך כל הדרך ומאמינים בשירות ברמה גבוהה, מקצועיות וגם במתן מענה ללקוח בעת הצורך ומציאת פתרון הולם, בעת פנייתו. כל זאת, בעזרת צוות מיומן, וכמובן מוצרים עמידים ואיכותיים!